Doktor Bilgileri
Ad Soyad Merve Arıman Demir
Uzamanlık Diş Hekimi
Deneyim 15+ Yıl
Eğitim & Sertifikalar
Okul Marmara Üniversitesi
Bölüm Diş Hekimliği Fakültesi

Sertifikalar:

Dental Impantology, Advanced Mucogingival Esthetic Surgery Around Teeth and Implants, Dermal Filler Injection Peri-Oral Area & Botilinum Toxin Treatment for Bruxism, Anterior Tabaklama Teknikleri ve Anterior Diasteme Kapanış Restorasyonu, Porselen Lamina

Biyografi

Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2006 yılında mezun olmuştur. 2006 -2017 yılları arasında özel diş kliniklerinde çalışmıştır. 2017 yılı itibari ile kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Hekim Sertifikaları

Hasta Yorumları

Dt. Merve Hanım sayesinde diş korkumu yenerek tedaviye başladım. Sadece tedavide değil sonrasında da ilgilenerek kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

H. A.

Diş Doktoru korkumu yenmemi sağlayan Merve Hanım’a çok teşekkür ederim. Eli gerçekten çok hafif ve işçiliği inanılmaz temiz. Kendi dişimden daha güzel bir implantım var artık. Bundan sonra kendisini çok sık rahatsız edeceğimden emin olabilir.

A. Y.

Uzun yıllardır Merve Hanım'a kontrole gidiyorum ve gerek uzmanlığı gerek insan ilişkileri açısından son derece profesyonel bir diş hekimi olduğunu düşünüyorum. Diş eti problemimde özellikle uyguladığı yöntemler ile sağlığıma tekrar kavuştum diyebilirim

V. A.