Dijital Diş Hekimliği

Dijital diş hekimliği, bilgisayar desteğiyle doğrudan hasta ağzından dijital ölçü alma, tarama ve hastaya uygun restorasyonlarla diş üretimi yapılabildiği günümüz teknolojisidir.

İmplantoloji

İmplantlar ağıza en uygun ve doğal bir şekilde restore edilir. İmplantın en büyük özelliği komşu dişlerin kesilmeden uygulanabilir olmasıdır.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliğinde, diş üzerinde, diş etinde ve çene yapısındaki özellikleri inceleyerek yüz yapısına orantılı dişler tasarlamaktadır.

Ortodonti

Uyumsuz ve çapraşık dişlerin birbirleriyle olan ilişkilerinin ne durumda olduğunu teşhisi koyularak, bu durumların oluşumunun engellenmesi veya tedavi edilmesini sağlanır.

Protez Uygulamaları

Protez diş, hastaların ağız yapılarına uygun olarak tasarlandığı gibi bununla birlikte tamamen bireylere özeldir.

Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)

0-13 yaş arası çocukların, süt ve kalıcı dişlerinin korunması ve tedavisi ile ilgilenilmektedir.

Radyolojik Diş Hekimliği

Çıplak gözle diş hekimlerinin görebileceği noktaların dışında çok daha kapsamlı bir görüşün alınabilmesinden dolayı, eksiksiz olarak tedavinin gerçekleştirilebilmesi sağlanır.

Ağız ve Çene Cerrahisi

Yanak, dudak, dil ve tükürük bezleri gibi yumuşak doku hastalıklarının yanında çene eklemi ve çenedeki rahatsızlıkların tanısının konulması ve uygulanması gereken cerrahi müdahalelerin belirlenmesi sağlanır.

Masseter Botoxu

Massetter botoksu, yüzün alt kısmındaki şekil bozukluklarının tedavisi hedef alınır. Yüzde erkeksi ve sert bir görünüme neden olan kare yüz şekli küçültülerek daha orantılı bir yüz şekli elde edilir.

Mutlu ve kendinden emin gülüşler için yanınızdayız

Hızlı ve Kolay

ONLINE

RANDEVU

Sistemi